Ataşehir Anaokulu ve İlkokulu

İLK BEŞ YIL TÜM YAŞAMI BELİRLER...

 

İlk Beş Anaokulu, çocukların yaşamlarındaki ilk beş yılın gelişimleri için çok değerli olduğunu kabul eder. Çocuklarımız İlk Beş Anaokulu'nda yaşam boyu öğrenmeye yönelik olumlu bir tutum kazanırlar.

Her çocuk doğuştan meraklı ve yaratıcıdır. Çocuklar sürekli kendilerini çevreleyen dünya ile iletişim kurmanın yollarını ararlar. Sürekli aktif olan çocuklar bilgi toplayıcılarıdır. Bu doğuştan gelen merak ve yaratıcılık çevre tarafından desteklenebilir ancak kısıtlanabilir de. Yaratıcı etkinlikler ve destekleyici çevre mümkün olduğunca erken yaşlarda çocuklara sunulmalıdır.

Sürdürülebilir yeşil bir dünya için doğa ile uyumlu, yaratıcı, meraklı, girişimci, problem çözen, kendine güvenen, çok dilli ve bilgi mimarı bir nesil için siz anne ve babalarla birlikteyiz...

Kurucumuz Nazlı Savaşan'ın 2001-2012 yılları arasında Koç Üniversitesi Kampüsünde kuruculuğunu yaptığı anaokulunda başlayan erken çocukluk dönemine duyduğu merak ve ilgi uluslararası alanda yaptığı eğitimler, çalışmalar ve iş birliği ile 2013-2014 Eğitim yılında Erenköy ve Ataşehir'de deneyimli çalışma arkadaşları ile birlikte devam etmektedir.