Kayıt Kabulden Merhaba

Okulumuzu tanımanıza yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.

Kabul bölümü İlk Beş Okuluna giriş kapınızdır ve başvuru süreciniz boyunca kapıyı açık tutmak için çalıştığımızı göreceksiniz. Sınıflarımızda devam eden çalışmalara derinlemesine bakmak, yönetici ekibimizle ve öğretmenlerimizle tanışmak, öğrenci çalışmaları ve oyunlarından haberdar olmanızı sağlamak için her türlü olanağı sunmak istiyoruz. Öğretim yılı boyunca her perşembe (ve bazı hafta sonu okul tanıtım) turları sunuyoruz, böylece öğretim ve öğrenimimizi süreç içinde görmek ve topluluğumuzun enerjisiyle ilgili gerçek bir deneyim yaşamak için zaman bulabilirsiniz.

Kayıt kabul ekibimiz, kabul süreciniz boyunca her aileyi tanır. Her ne kadar okul ziyareti  planlamanız, başvurunuzu doldurmanız ve sürecin adımlarını takip etmeniz istense de, lütfen bu ofiste sizinle konuşmak, sorularınızı cevaplamak ve bu süreçte sizi desteklemek isteyen insanlar olduğunu bilin. Biz her zaman sadece bir telefon ya da e-posta kadar uzağınızdayız.

Amacımız, çocuğunuz için iyi bir okul bulmanızın yanısıra aileniz için de aynı değerlere sahip farklı ailelerle birarada olmanızı sağlamaktır.

En içten dileklerimizle,